Czarter jachtów Mazury 2024 – Jachting Club

Social Media :

Kontakt

Ciesz się niezapomnianym urlopem na wodzie

Zarezerwuj jacht online
lub telefonicznie

 Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór jachtów żaglowych i motorowych, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią komfort i bezpieczeństwo na wodzie.

Mazury, Czarter Jachtów Giżycko

Jachting Club

mariusz rogolskimariusz rogolski
20:43 14 Jul 23
Niezwykle udane kilka dni na Mazurach. P. Czarek i Jachting Club Mazury zasługują na najwyższe uznanie. Profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość na propozycje to domeny p. Czarka. Łódź którą pływaliśmy - Antares 250KM, była w doskonałym stanie. Czysta, sprawna, doskonale wyposażona i szybka. Spełniła nasze oczekiwania w 100%. Wszystko to przyczyniło się do tego, że nasza przygoda była niezapomniana. Gorąco polecam skorzystanie z czarteru łodzi u p. Czarka każdemu, kto pragnie spędzić czas na wodzie w komfortowy i bezproblemowy sposób.
Marcin WolskiMarcin Wolski
11:51 26 Jun 23
Witam pływaliśmy na Antila 33.3 fajny sprzęt, zadbana jednostka. Polecam duża bezpieczna komfortowa. Pływaliśmy z trójką dzieci : 3 miesiące, 2lata i 4 latkiem.
Agnieszka StochmalAgnieszka Stochmal
21:58 11 Jun 23
Wspaniały, wygodny jacht Stillo30, nowy, czysty. Idealny na rodzinne żeglowanie. Armator profesjonalny, bardzo miły, obsługa na najwyższym poziomie. Godni polecenia!!!
Jarosław WójcikJarosław Wójcik
10:38 10 Jun 23
Dla nas to najlepszy sposób na relaks, piękna przyroda, przyjazne mariny i pyszne rybki na kolację! Stillo 30 sprawdziło się na medal dla 6cio osobowej rodziny! Wracamy tu za rok!
Marketing HotelEyeMarketing HotelEye
18:29 25 Jul 22
Wspaniała, tygodniowa przygoda z Futurą 40 dobiegła końca. Jacht idealny dla sześcioosobowej rodziny, max ośmioosobowej 🙂 jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!! Zarówno jachtu, jak i Pana Czarka, który jest profesjonalistą w każdym calu!! Co do łódki nie mamy żadnych zastrzeżeń - przestronna, czysta, piękna wizualnie 🥰🥰 Niczego nam nie brakowało 🙂 Dziękujemy! Już planujemy kolejny przyjazd, jeszcze w tym roku 🥳😎
0
Koszyk
  • No products in the cart.