FUTURA 40 GRAND HORIZON - 2022 - wolne terminy!

Jachty motorowe

Jachty motorowe to nasza specjalność ! Jachty motorowe to propozycja dla osób które cenią sobie wypoczynek na wodzie. Poczuj wiatr we włosach napędzamy silnikiem 🙂 Łodzie motorowe można wynająć na dni i godziny a dzięki YACHTING CLUB możesz wynająć motorówkę w armatorskim standardzie.

Futura 40

Największy Houseboat na mazurach. Trzy poziomy mieszkalne, dwie sterówki. Jeśli szukają państwo nowego jachtu klasy PREMIUM – to dobrze trafiliście. Obok FUTURA 40 „DOMINIKA” 2022 nie można przejść obojętnie to pięknie prezentują się na wodzie i doskonale wyposażona jednostka.

Stillo 30

„Mazurski Faworyt” najlepszy stosunek jakości do ceny. 3 wygodne, zamykane dwuosobowe kabiny. W czarterze posiadamy 2 bogato wyposażone jednostki. Jacht STILLO 30 zyskał popularność przez jego przestronność i łatwość w manewrowaniu

Balt 918 Power

Polecamy ten jacht motorowy. Nawet początkujący sternik poradzi sobie z nim na szlaku WJM.

CROWNLINE 340 CR

Nomadream 1100

AM 565

Polecamy ten jacht motorowy. Nawet początkujący sternik poradzi sobie z nim na szlaku WJM.

Quick Silver 675 Sundeck

SKUTER WODNY

Aby zostać motorowodniakiem wystarczy przyjechać na Mazury i skorzystać z naszych usług.

W naszej flocie posiadamy jachty od 42 KM – które zamontowane w jachtach wypornościowych (popularnie zwanych housebotami JACHTY BEZ PATENTU osiągające prędkości do 15 km/h)
Na dzienne wyprawy posiadamy jachty w zakresie 100 – 350 KM.
Najbardziej wymagający klienci mogą zakosztować zabawy napędzanym 860 KM silnikami łodzią CROWLINE
Każda łódź posiada doskonałe wyposażenie. Dbamy o to abyś za sterem naszych łodzi czuj się pewnie i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z rejsów doszkalających i szkoleń motorowodnych w celu podniesienia swoich kwalifikacji aby każdy obrany kurs był pewny!