Czarter jachtów Mazury 2024 – Jachting Club

Social Media :

Jachty żaglowe

Ciesz się niezapomnianym urlopem na wodzie

Zarezerwuj jacht online
lub telefonicznie

 Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór jachtów żaglowych i motorowych, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią komfort i bezpieczeństwo na wodzie.

Antila 33.3 „LAZY JACK DANIELS” 2022

Antila 33.3 to flagowy model stoczni Antila Yachts. Konstrukcja pod kątem nautycznym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy, natomiast w części mieszkalnej, w komfortowych warunkach nocować może nawet dziesięcioosobowa załoga.

Antila 33 „CZARNA PERŁA” 2023

Antila 33 – to flagowy model ze Stoczni Antila Yachts który zdobył uznanie wielu mazurskich załóg.  Przestronny kokpit z rozkładanym stołem oraz dwa wydzielone stanowiska sternika z kołami sterowymi  pomieści nawet duża załogę. 

Antila 33 „NIKOŚ” 2021

Antila 33 to jeden z najbardziej popularnych komfortowych jachtów na mazurach nie bez powodu. Walory nautyczne, łatwość obsługi są nie porównywalne w tej klasie jachtów. Nasza jednostka jest doposażona w standardzie armatorskim, znajdziemy również rozwiązania z Antila 33.3 (powiększona przestrzeń WC z prysznicem). Dodatkowym atutem „NIKOSIA” są wygodne materace kabinowe Premium.

Antila 33 „KLARA” 2020

Antila 33 to jeden z najbardziej popularnych komfortowych jachtów na mazurach nie bez powodu. Walory nautyczne, łatwość obsługi są nie porównywalne w tej klasie jachtów. Nasza jednostka jest doposażona w standardzie armatorskim, znajdziemy również rozwiązania z Antila 33.3 (powiększona przestrzeń WC z prysznicem). Dołącz do grona klientów uwielbiających żeglugę na „KLARZE”

Czarter jachtów Mazury 2023

Rezerwacje jachtów online. To proste.

 Nasze jachty są nowoczesne, komfortowe i bezpieczne. Żeglarstwo to nasza pasja i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Nie czekaj, zarezerwuj swój wymarzony jacht na Mazury już dziś!

01

Wybierz Jacht

02

Zarezerwuj Termin

03

Dokonaj Płatności

04

Gratulacje

czarter jachtu

Najczęściej zadawane pytania

Znajdziecie Państwo tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące czarteru jachtów na Mazurach.

Osoba która podpisuje umowę czarteru nie musi mieć uprawnień. Jacht może prowadzić wynajęty skipper, lub znajomy, członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Staraj się zapobiec powiększeniu się szkody, ustal przyczynę awarii. Jak najszybciej powiadom telefonicznie armatora, postępuj zgodnie z jego wskazówkami.

0
Koszyk
  • No products in the cart.